مراسم ولادت امام حسن مجتبی و تودیع و معارفه سرپرست مرکز

مراسمی در ساعت 18:30 روز پنج شنبه تاریخ 11/4/94 به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام ايتام در مرکز با حضور جناب آقای دکتر آقاجانی ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران و هیئت موسسین ،مهمانان محترم و سرپرست مرکز ،کارکنان و اساتید محترم برگزار گردید .

 

در ابتدا جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر آقاجانی و خانم مهر بخش موسس مرکز و سرپرستان مرکز و مديران گروههاي آموزشي تشکیل گردید که در این جلسه پیشنهاد ها و نقطه نظرات در جهت بهبود کیفیت آموزش مطرح شد .

 

سپس مراسمی به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی در سالن اجتماعات مرکز با حضور مهمانان محترم و کارکنان مرکز برگزار شد . در این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ،خانم دكتر مهربخش رييس هيئت موسس آرزوی قبولی عبادات کلیه شرکت کنندگان و خیرمقدم به حضور مهمانان عرض نموده و مولودی خوانی و مداحی توسط یکی از دانشجویان انجام گرفت .

در ادامه آقای مختاری سرپرست مرکز گزارشی از فعالیتهای دوره مدیریتی خود ارائه نمودند . و سپس کلیپ تهیه شده فعالیتهای ایشان در مرکز برای حاضرین به نمایش گزارده شد .

پس از آن جناب آقای محمدرضا رهنمون سرپرست جدید مرکز در خصوص برنامه های اجرایی آتی در زمینه های علمی و آموزشی در مرکز سخنرانی نمودند .در پایان جلسه مراسم تودیع آقای مختاری و معرفی آقای محمد رضا رهنمون به عنوان سرپرست جدید صورت پذيرفت . سپس ضمن تشکر از زحمات و همکاری بی دریغ آقای مختاری هدایایی از طرف مرکز و کارکنان به ایشان اهدا گردید.

 

با فرا رسیدن زمان اذان مغرب، نماز جماعت توسط حجة السلام و المسلمین جناب آقای صالحی رئیس محترم حوزه علمیه ساری برپا گردید و در انتها از کلیه مهمانان محترم و مدیران گروه و کارکنان مرکز به همراه خانواده در مراسم افطار دهی پذیرایی شد .

 

 

ورود به سامانه سجاد
 

تماس با ما

مازندران- ساری- میدان خزر- کیلومتر 6 جاده فرح آباد- مركز علمي كاربردي فرهنگ و هنر واحد 1 مازندران- کد پستی:19879-48161

تلفن تماس :33032768 & 33034356 - 11 98+

تماس با مديريت وبسايت : Webmaster@ FH1.ir